Hakkımızda

Merhabalar,

Konusu hakkında tecrübesi olan, araştırmayı seven kişiler olarak işinize destek oluyoruz. Farklı alanlardaki deneyimler, işletmelere yıllar kazandırabilir. Bunları olabildiğinde paket haline getiriyoruz.

Batuhan Kocaoğlu farklı firmalarda lojistik, üretim planlama, ERP proje yönetimi, yazılım seçimi, MRP check-up, raporlama ihtiyaçları analizi, süreç analizi konularında uzman, yönetici, danışman olarak toplamda 20 yıldan fazla görev almıştır.


10+ yıl müşteri tarafında ERP proje yöneticiliği deneyiminde çok sayıda danışman, yazılımcı ve son kullanıcı ile çalışmıştır. Tüm ERP modüllerinde uygulamadan yazılım kodlamaya kadar çalışmış olup özellikle MRP, Üretim, Depo, Barkod, Satış, Satın alma, Lojistik modülleri uzmanlık alanlarıdır.

Çok sayıda firmaya ERP, MRP,  üretim planlama, stok yönetimi, S&OP, lojistik ve SCM tedarik zinciri yönetimi, SCOR modeli,  IT denetimi konularında kurumsal eğitimler verip, uygun çözümleriyle destek olmuştur.


Endüstri mühendisliği doktorası (Yıldız Teknik Üniv.) olup, yönetim bilişim sistemleri (MIS) alanında doçenttir. Polonya Poznan Ekonomi, Karadağ University of Montenegro, Maltepe, Bahçeşehir, Okan Üniversitelerinde lisans, yüksek lisans, doktora dersleri vermiştir. Verdiği dersler: Üretim ve Envanter Yönetimi, EIS, ERP, MIS Yönetim Bilişim Sistemleri, Lojistik Bilişim Sistemleri, Lojistik Optimizasyonu, Tedarik Zinciri Tasarımı’dır. Çok sayıda yayını olup,  “Information Systems & Contemporary Technologies in Supply Chains: Concepts, Application, and People” kitabının başlıca yazarıdır. Eğitim dili %100 İngilizce olan Piri Reis Üniversitesi’nde Yönetim Bilişim Sistemleri bölüm başkanıdır.


Halen S&OP, IT denetimi, data science (Python),  DX dijital dönüşüm olgunluk ölçümü ve ERP sistemlerinin performans ölçümü, teknoloji seçimi konularında çalışmaktadır. ISO27001 Bilgi Güvenliği baş denetçisidir.


Twitter hesabı: twitter.com/erpmrp

Linkedin hesabı: linkedin.com/in/batuhankocaoglu/